Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.


Lütfen Bekleyiniz

4 Yorum

Abraham Lincoln – Vampir Avcısı izle

Abraham lincoln vampir avcısı incil kitabından alıntı yapılarak 19yy.’da Avrupa’yı neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abraham’ın ailesi vatanlarından yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede Abraham buradada ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir. İntikam yemini eden Abraham büyük oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan İç Savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır…
İç Savaş’ın en önemli ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok farklı bir rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ünlü kazanan yazar Seth Grahame-Smith’in aynı isimli romanından uyarlandı. Daha önce Jane Austen’in kült kitabı Gurur ve Önyargı’sına zombileri ekleyen Grahame-Smith, Lincoln’ü ise bir vampir avcısı olarak ele aldı.
Yönetmenliğini Timur Bekmambetov’un yaptığı film, Abraham Lincoln’un ‘gizli günlükleri’ üzerinden nasıl vampir avcısına dönüştüğünü anlatıyor… Filmin kadrosunda Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead gibi isimleri izleyeceğiz.

Benzer Filmler

4 yorum bulunmaktadır: "Abraham Lincoln – Vampir Avcısı izle"
 1. yaramaz 28 Ağustos 2012, 14:16

  eline saglık

 2. Koray 28 Ağustos 2012, 18:18

  Görüntü kalitesi biraz kötü bazı yerlerde çook kötü ama genede merak ettiğim için izlediğim bir film oldu. Güzel bir film görüntü kalitesi yüksek seviye izlenirse daha da keyifli bir film olucaktır….

 3. faruk 31 Ağustos 2012, 02:55

  altyazı yanlışlıkları ve görüntü kalitesi kötü!

 4. Murat Can 03 Eylül 2012, 17:01

  Sinemasına gittim arkadaşla , fikirlerin önemini anlatıyor ve yaşlansada yeteneklerini kaybetmiyor.Muhteşem.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.

ilkizle.org – Film İzle